• آموزش طراحی و نقاشی آنا – ۲ مدل جور

  0 از 5

  قیمت فروشگاه : 12600 تومان
  تعداد در کارتن : 24 عددی

   

  آموزش طراحی و نقاشی آنا برای کودکان ۷-۳ سال»  به منظور آموزش نقاشی کودکان و شناخت و کشیدن اشیای بی‌جان و جان‌دار و کشیدن پس‌زمینه‌ی طراحی و رنگ‌آمیزی توسط کودکان منتشر شده است. در این مجموعه کودکان با نحوه طراحی ۵۲ تصویر شامل ۳۶ تصویر از حیوانات، ۱۱ تصویر از اشخاص و ۵ تصویر از وسایل نقلیه آشنا می‌شوند. همچنین توضیحاتی درباره‌ی تصاویر کتاب مانند محل زندگی حیوانات، غذای آن‌ها و اطلاعاتی از این قبیل آورده شده است. در هر صفحه از  این کتاب‌ها، تصویر به صورت مرحله‌ای آموزش داده شده است. به این ترتیب که در هر مرحله خطوط قرمز رنگ قسمت‌های جدید تصویر را مشخص می‌کند و در انتها بعد از تکمیل شدن مراحل قبلی و حذف خطوط اضافی، تصویر موردنظر رسم می‌شود. کتاب ششم این مجموعه در قطع جیبی به آموزش رنگ‌ها با زبان ساده و تصاویری کودکانه پرداخته است. دو عدد لوح فشرده آموزشی (سی‌دی) به همراه این مجموعه ارائه شده است. آموزش طراحی و نقاشی آنا برای کودکان ۷-۳ سال را انتشارات «برف» منتشر و روانه‌ی بازار کتاب کرده است.

  20،000 تومان
 • آهن ربا دانش آموز

  0 از 5

  قیمت فروشگاه : 2200 تومان

  تعداد در کارتن : 24 عددی

   

  مواظب باشید آهن رباها ضربه نخورند و نیز داغ نشوند. این کار باعث کم شدن قدرت آهن ربایی آن ها می شود.

  آهن رباهای کوچک و نیز قطعه های کوچکی را که با آن ها آزمایش می کنید و به ویژه براده های آهن را از دسترس کودکان دور نگه دارید. وقتی با براده های آهن کار می کنید، بااین کار از چسبیدن براده ها به آهن ربا جلوگیری می کنید. جداکردن براده ی آهن از آهن ربا کار مشکلی است.

  هنگامی که با براده ی آهن کار می کنید، سعی کنید، به چشم یا دهان تان دست نزنید تا از براده صدمه نخورند.

  هنگار کار با براده های آهن حتما از یک ظرف بزرگ مانند سینی پلاستیکی استفاده کنید و پس از اتمام آزمایش چند آهن ربا را داخل کیسه ی فریزر قرار داده و روی تمام سطوحی که احتمال می دهید براده ی آهن ریخته است حرکت دهید. به این ترتیب می توانید مطمئن باشید تمام براده ها را از محیط کارتان جمع کرده اید.

  قطب های آهن ربا 

  مواد و ابزار: چند نوع آهن ربا، مقداری براده ی آهن، کیسه فریزر

  هدف: شناخت قطب های آهن ربا

  روش: آهن ربا ی تیغه ای لخت را داخل کیسه فریزر قرار دهید.

  سپس آن را درون براده های آهن فرو کنید. به کدام قسمت ها بیشترین براده های آهن چسبیده است؟ اکنون انواع دیگر آهن ربا را به همین شکل داخل کیسه ی فریزر بگذارید و به براده ها نزدیک کنید. می بینید که تمام انواع آهن رباها دارای دو قسمت بسیار قوی هستند. این دو قسمت را قطب های آهن ربا می نامیم. در هر آهن ربا یک قسمت خیلی ضعیف نیز وجود دارد.قسمت ضعیف را در آهن ربایتان مشخص کنید.

  قدرتِ قسمت های مختلف آهن ربا

  مواد و ابزار: آهن ربای تیغه ای لخت، گیره ی کاغذ (یا گلوله ی فلزی)

  هدف: شناخت تفاوت نیروی آهن ربایی در قسمت های مختلف آهن ربا

  روش: آهن ربا را به طور افقی در دست بگیرید. اکنون یک گیره ی فلزی را به یکی از دو قطب آهن ربا نزدیک کنید سپس گیره ی دوم را به گیره ی اول نزدیک کنید و این کار را ادامه دهید. چند گیره به دنبال هم قرار می گیرند؟ این کار را در مورد قطب دیگر و نیز قسمت های مختلف آهن ربا که بین دو قطب قرار دارد تکرار کنید. با مقایسه ی تعداد گیره های به هم چسبیده در قسمت های مختلف آهن ربا می توانید قدرت آهن ربایی قسمت های مختلف را با هم مقایسه کنید. آیا دو قطب آهن ربا با یک دیگر هم قدرتند؟ ضعیف ترین قسمت آهن ربا کدام است؟ این آزمایش را با انواع مختلفی از آهن ربا که در دسترس دارید انجام دهید. نتیجه چیست؟

  آزمایشِ پیش را به جای گیره با چند گلوله ی فلزی انجام دهید. برای بهتر شدن نتیجه ی کارتان ابتدا گلوله های بزرگ تر را به قطب ها نزدیک کرده و سپس به ترتیب اندازه، گلوله های کوچک تر را به گلوله های قبل نزدیک کنید.با کمک گلوله ها چند رشته در قسمت های مختلف آهن ربا درست کنید. با مقایسه ی تعداد گلوله هایی که به هر آهن ربا می چسبد، می توانید قدرتِ قسمت های مختلف آهن ربا را با یکدیگر مقایسه کنید.

  می بینیم که

  قدرت قسمت های مختلف یک آهن ربا از صفر که مربوط به مرکز تقارن آهن رباست تا یک مقدار بیشینه که مربوط به قطب های آهن رباست تغییر می کند.

  3،000 تومان
 • الفبا آهن ربایی جعبه ای آوای باران

  0 از 5

  قیمت فروشگاه : 13400 تومان

  تعداد در کارتن : 24 عددی

   

  این مجموعه حاوی یک تخته مغناطیسی و کلیه ی حروف الفبای فارسی بصورت آهنربایی می باشد. حروف صامت با رنگ تیره و حروف مصوت با رنگ قرمز طراحی شده است تا تشخیص این دو راحت تر باشد. در هر نوبت ابتدا دانش آموز تمامی حروف را به ترتیب در محل مناسب قرار می دهد و سپس با ترکیب حروف بر روی جایگاه مخصوص صفحه بازی کلمات متفاوتی را می سازد. استفاده از این مجموعه کمک بسیاری در یادگیری شکل درست کلمات خواهد داشت

  18،000 تومان
 • الفبا بازی تا

  0 از 5

  قیمت فروشگاه : 13300 تومان

  تعداد در کارتن : 24 عددی

   

  با کمک این محصول کودکان با استفاده از حروف می بایست کلمات مناسبی را بسازند. روش بازی به این شکل است که ابتدا کارت های تصاویر را در جایگاه خود در جعبه بازی قرار داده و با توجه به اشکال روی کارت ها و با استفاده از پازل های حروف کلمه مورد نظر ساخته می شود . دقت کنید که کلمات آموزشی در این بازی همان کلمات کتاب اول دبستان (بخوانیم و بنویسیم) می باشد و باید ترتیب ساختن کلمات مطابق با کتاب درسی رعایت شود .استفاده از روشهای مختلف آموزشی مخصوصا روشی که در آن کودک احساس خوبی داشته می تواند در یادگیری هرچه سریعتر و عمیق تر کودک عمل کند. این بازی می تواند علاوه بر یادگیری کلمات ولغاتی که کودک جدیدا فراگرفته است بر هوش کلامی و دایره لغات جدیدتر نیز بکار رود.

  19،000 تومان
 • الگوساز

  0 از 5

  قیمت فروشگاه : 4800 تومان

  تعداد در کارتن : 40 عددی

   

  درک مفهوم الگو و الگوسازی، تقارن و… از جمله نیازمندی های دانش آموزان است که در کتاب های جدید ریاضی دوره دبستان برآن تأکید فراوان شده است.
  الگوساز برای کمک آموزشی در این راستاست که در قالب کتاب مغناطیسی شطرنجی و قطعات آهنربایی ارائه شده است.
  با این ابزار می توان تمرین های الگوسازی کتاب را انجام داد و علاوه بر آنها دانش آموز می تواند الگوهای متنوع تری را خلق نماید.
  سهولت در کار با این ابزار استفاده از آن را برای دانش آموزان لذت بخش و مستمر می نماید.

  6،500 تومان
 • الگویاب

  0 از 5

  قیمت فروشگاه : 4800 تومان

  تعداد در کارتن : 40 عددی

   

  درک مفهوم الگو، الگویابی و رابطه بین الگوها از جمله مباحث آموزشی و جذاب برای دانش آموزان است که در کتاب های ریاضی بر آن تأکید فراوان شده است. الگویاب ابزار مناسبی است که موارد فوق را در قالب بازی ساده با دانش آموزان تمرین می کند. برای شروع باید با قطعات مغناطیسی ای که در اختیار دارید، الگویی ساده با یک نظم مشخص در اختیار دانش آموز بگذارید. سپس او باید سعی در کشف رابطه ی الگوی شما داشته باشد و پس از پی بردن آن، به همان شکل ادامه دهد. شما می توانید به مرور الگوها را پیچیده تر و متنوع تر نمایید و سپس از او بخواهید الگوهای جدید را تکمیل نماید.

  6،500 تومان
 • بازی مت

  0 از 5

  قیمت فروشگاه : 9000 تومان

  تعداد در کارتن : 18 عددی

   

  از دیرباز از چرتکه جهت انجام عملیات ریاضی استفاده می شده و هم اکنون نیز چرتکه را به عنوان یکی از بهترین ابزارهای کاربردی برای آموزش مفاهیم پایه ای ریاضی میشناسیم. بازی مت دارای چرتکه ی عمودی با 3 ستون و کارت های مصور اعداد و علائم می باشد که با استفاده از آن کودک می تواند مفاهیم مهمی از جمله شمارش، مفهوم و نماد اعداد، دسته بندی، جمع و تفریق های تک رقمی، دو رقمی و سه رقمی و… رابیاموزد.

  13،000 تومان
 • بازی و ریاضی

  0 از 5

  قیمت فروشگاه : 5500 تومان

  تعداد در کارتن : 60 عددی

   

  بازی و ریاضی ابزاری است که با کمک آن دانش آموز می تواند چهار عمل اصلی را برای اعداد 1 تا 9 تمرین کند. هر محصول محتوی 9 میله عددی و یک صفحه ی کار با 9 ردیف می باشد. با قرار دادن هر میله در یکی از 9 ردیف می توان چهار عمل اصلی بین عدد نوشته شده روی میله و عدد نوشته شده روی ردیف صفحه را تمرین کرد. قابلت ینهان و پیدا کردن پاسخ، این ابتکار عمل را به بازیکن می دهد که از این محصول بصورت یک مسئله دارای سوال و جواب استفاده نماید. با چرخاندن هر میله می توان هر کدام از اعمال جمع، تفریق، ضرب و تقسیم را بین دو عدد انجام داد.

  8،000 تومان
 • باغ الفبا

  0 از 5

  قیمت فروشگاه : 9400 تومان

  تعداد در کارتن : 16 عددی

   

  اسباب بازی باغ الفبا برای آموزش حروف فارسی برای کودکان 3 الی 7 سال میتوانید با باغ الفبا به کودکان خود از طریق سرگرمی و بازی کردن به راحتی حروف فارسی را یاد بدهید تا در زمان مدرسه رفتن بتواند به راحتی حروفات را هجی و تلفظ نماید و علاوه بر آن بتواند به راحتی حروف فارسی را بنویسید

  اسباب بازی های آموزشی حروف فارسی والدین عزیز بهتر است بدانند که میتواند آموزش الفبا را از سنین پایین از سن مدارس به کودکان یاد بدهند و حجم مغز کودکان را افزیش داده و موجب تقویت هوش و فکری کودکشان شوند

   باغ الفبا برای آموزش الفبا برای کودکان والدین عزیز بهتر است بازی و آموزش الفبا را از نوزادی برای نوزادان خود شروع کنند تا نوزادشان بهتر بتواند اطراف را درک نموده و مهارت های کافی را کسب نماید

  12،000 تومان
 • ببین و نقاشی کن

  0 از 5

  قیمت فروشگاه : 8600 تومان

  تعداد در کارتن : 24 عددی

   

  این محصول با هدف افزایش اعتماد به نفس کودکان در موضوع نقاشی طراحی شده است. استفاده از آن بسیار آسان است.ابتدا طرحی که قرار است ترسیم شود در یک طرف و کاغذ سفید در سمت دیگر طلق قرار می گیرد. پس از مشاهده انعکاس تصویر در آن، کودک باید تصویر روی طلق را در سوی دیگر صفحه نقاشی کند. کودک علاوه بر طرح های درون جعبه می تواند این کار را با هر تصویر دیگری انجام دهد.بسیاری از افراد فقط به دلیل نداشتن اعتماد به نفس از نزدیک شدن به نقاشی و طراحی خودداری می کنند. این محصول اینگونه افراد را ترغیب می کند تا ابتدا اعتماد به نفس ازدست رفته خود را بازیابند و درجهت پیشرفت دراین حوزه قدمهای بعدی را بردارند.

  12،000 تومان
 • بسته باغبانی گلریزه

  0 از 5

  قیمت فروشگاه : 15700 تومان

  تعداد در کارتن : 12 عددی

   

  آشنایی کودکان با طبیعت در دنیای امروز یکی از مهمترین وظایفی است که والدین در قبال فرزندانشان دارند. هوش طبیعت گرای کودک یکی از ده نوع هوش شناخته شده می باشد.این هوش با در ارتباط بودن کودک با حیوانات و گیاهان و طبیعت رشد خواهد کرد.محصول باغبان گل ریزه برای تشویق و ترغیب کودکان برای ارتباط با فرایند کاشت و رویش گیاهان می تواند به کودکان کمک کند.کودک با انجام این بازی علاوه برآشنایی با نحوه رشد گیاهان ، احساس خوبی از انجام یک کار عملی خواهد داشت. کودک با انجام این بازی احساس کفایت خواهد کرد.همچنین با مراقبت مستمر تا به ثمررساندن این محصول مسوولیت پذیری را نیز تمرین می کند. وجود چند عدد گلدان کوچک ،بیل ، بذرهای مختلف و خاک برجذابیت این بازی برای کودکان افزوده است .

  22،000 تومان
 • بشمار بگو بنویس

  0 از 5

  قیمت فروشگاه : 7100 تومان

  10،000 تومان